Ako postaviť záhradný domček – 1. začíname

Prinášame vám seriál, ktorý vás prevedie stavbou drevenného záhradného domčeka. Videá pochádzajú zo stránky www.icreatables.com, my sme ich doplnili iba o slovenský komentár (pod videom). Dúfame, že vám bude seriál nápomocný. Ak budete mať akékoľvek otázky, použite prosím komentáre pod článkom. Súčasťou každej série budú 2 videá.

V tejto prvej časti sa pozrieme, ako si vytvoriť základy pre drevený domček. V tomto prípade ide o základ, ktorý je tvorený hrubými impregnovanými  hranolmi vloženými do vyhĺbených miest v zemi.

 

V druhej časti sa pozrieme na to, ako zhotoviť rám pre podlahu a samotnú podlahu. Najdôležitejšie pri tomto kroku je dobre zamerať uhly. Odmerajte si protiľahlé rohy tak, aby nebol rozdiel viac, ako 2 milimetre.

 

Ak sa vám páčia  takéto seriály, dajte LIKE a my ich budeme pridávať viacero. Redakcia Veselého bývania drží palce všetkým domácim majstrom.

Ako postaviť záhradný domček – 1. začíname
3.7 z 18

Comments: 3

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

  1. No my sme domček kúpili z garden-life.sk, lebo to vyjde lacnejšie a o práci ani nehovorím. Ale ak to niekoho vyslovene baví tak je to super nápad 🙂

    1. lacnejsie :D, aj ste si to preratali co sa tyka ceny a velkosti ? to asi tazko, medzi nami -toto nieje domcek pre deti ktory je z toho 1/3 co sa velkosti tyka